Valdymo įrankiai
Pasirūpinkime savo artimaisiais!
 
 

Draugystės džiaugsmas Simne: neįgaliųjų ansamblis „Susibėgę“ šventė gimtadienį

Publikuota: 2025-05-23

Draugystės džiaugsmas Simne: neįgaliųjų ansamblis „Susibėgę“ šventė gimtadienį

Gegužės 1-ąją Simno kultūros centro salėje įvyko ypatingas renginys – šiltas ir prasmingas susitikimas, kurį organizavo Miroslavo globos namų Simno neįgaliųjų dienos centro nariai Lina Vansauskienė ir jos vyras Alvydas. Renginys, pavadintas „Draugystė veža“, buvo skirtas paminėti žmonių su negalia ansamblio „Susibėgę“ gimtadienį.


Vakaro vedėjai Irena Abromavičienė ir Vaidas Gumauskas meistriškai kūrė jaukią atmosferą – pristatė garbingus svečius, džiugino klausytojus šmaikščiais komentarais.

Scenoje pasirodė daugybė muzikinių kolektyvų, kiekvienas savaip papildęs šventės mozaiką: Simno kultūros centro vokalinis ansamblis „Volungė“ (vad. Robertas Vilkauskas), Kalvarijos savivaldybės žmonių su negalia centro ansamblis „Viltis“ (vad. Liuda Kulbokienė), Druskininkų kurorto kapela „Ratnyčėlė“ (vad. Gintaras Černiauskas), Linos ir Juozo duetas bei kapela „Alytaus Bočiai“ (vad. Juozas Sipavičius). Visi atlikėjai savo dainomis ne tik dovanojo žiūrovams gerą nuotaiką, bet ir įprasmino tikrą bendrystės bei palaikymo jausmą.

Renginio kulminacija tapo bendra visų atlikėjų ir žiūrovų dainuota Vytauto Kernagio daina „Mūsų dienos kaip šventė“. Tai buvo emocingas, vienybės kupinas momentas, kuris paliko ryškią šilumos žymę visų širdyse.

Šventę vainikavo nuoširdžios padėkos bei saldžios dovanos, kurias kolektyvams įteikė šventės sumanytojai Lina ir Alvydas – jų pastangos, rūpestis ir meilė bendruomenei iš tiesų įkūnijo šio renginio pavadinimą: „Draugystė veža“.

Tai buvo ne tik muzikinė šventė – tai buvo tikros bendrystės ir džiaugsmo išraiška, priminusi, kad nuoširdus ryšys, pagarba ir draugystė – tai didžiausios vertybės, kurios keičia gyvenimus.