Pasirūpinkime savo artimaisiais!
 
 

Šventė „AŠ ir TU – tai MES“ skirta Tarptautinei Neįgaliųjų žmonių dienai

Publikuota: 2017-12-07

Šventė „AŠ ir TU – tai MES“ skirta Tarptautinei Neįgaliųjų žmonių dienai

Gruodžio 6 dieną Simno neįgaliųjų dienos centre paminėta Tarptautinė Neįgaliųjų žmonių diena. Šia proga įstaigos darbuotojos Veronika ir Milda pakvietė į šventę „AŠ ir TU - tai mes“. Jos sveikino centro lankytojus, linkėdamos geros sveikatos, drąsos, svajonių išsipildymo, kad kiekvienas jaustųsi reikalingas, nestokotų šviesių gyvenimo akimirkų, užsispyrimo siekiant tikslų, kad nei vienam nepristigtų artimųjų šilumos ir supratingumo.

Šventėje, skirtai Neįgaliųjų dienai, buvo skaitomos gražios poezijos eilės, prasmingos mintys. Centro lankytoja Birutė skaitė humoreską ,,Kaip aš dabar jaučiuosi”, kurioje raginama nebijoti senatvės ir jai nepasiduoti. Renginio metu taip pat buvo žaidžiami įvairūs žaidimai, visus pralinksmino ir ypač patiko žaidimas “Ropė”.

Artėjant šio gražaus susibūrimo pabaigai, įstaigos darbuotojos Veronika ir Milda įteikė savo rankų darbo pagamintas gėles ir palinkėjo:..“ kad gyvenimo sunkumai nepalaužtų Jūsų valios, Jūsų noro būti aktyviais, džiaugtis ir dalintis džiaugsmu su kitais. Tikėkite savo galimybėmis, turėkite neišsenkančių sumanymų, būkite sveiki ir stiprūs“.